Найбільший постачальник сантехніки та опалювального обладнання
0800 505 222
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів України
Залишилися питання? Задайте їх нашому менеджеру
консультація по підбору товару
0800 505 222
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів України

Лідери ринку працюють з нами

Наші партнери багато в чому визначають наш успіх. Ми докладаємо максимум зусиль для забезпечення ефективного співробітництва і висококласного обслуговування. Сьогодні з нами працюють найбільші українські компанії — Rozetka, Епіцентр, Нова Пошта. Наша мережа безперервно розширюється протягом 20 років — приєднуйтесь!

Відгуки партнерів WIZARD

Теленька Віктор

власник магазину swim.ua
Наша співпраця з брендом WIZARD триває з 2006 року. Протягом цього періоду компанія зарекомендувала себе як надійний діловий партнер і стабільне підприємство, завдяки головному принципу роботи фірми — формування партнерських відносин із клієнтами, які засновані на професіоналізмі та взаємній співпраці. Головною відмінною рисою роботи компанії є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Спираючись на вищесказане, наша фірма хотіла б відзначити високий потенціал компанії WIZARD, націленість на процвітання і подальший успішний розвиток.

Юрій Степанов

генеральний директор компанії «Wariant»
Наш магазин знайомий із брендом WIZARD протягом 15 років. Дуже легко і приємно працювати з професіоналами своєї справи! Зручний гнучкий графік доставки товару і форми оплат. Подобається робоча атмосфера, акції, що проходять у компанії, великий асортимент товарів — від муфти до комплексних опалювальних систем, — великий вибір сантехніки і багато іншого. Сподіваємося, що в майбутньому ми ще неодноразово будемо співпрацювати із компанією WIZARD.

Гемба Олена

директор мережі магазинів “Євро Дім”
У компанії WIZARD всі дуже ввічливі, швидко виконують замовлення, товар завжди приходить вчасно і ціни адекватні! Знаючі фахівці завжди йдуть назустріч клієнтові. Сервіс та продажі — на високому рівні!

Сосновський Валерій

керівник відділу закупівель мережі магазинів “Мінімаксі” (м. Полтава)
Працюємо з компанією WIZARD тривалий час. Чуйні, компетентні співробітники, великий асортимент продукції, відмінні умови роботи, хороша логістика — це тільки кілька переваг роботи із брендом WIZARD. Привертають увагу також цікаві акційні пропозиції і розпродажі. Приємно розвиватися, заробляти і рухатися тільки вперед спільно з такою компанією!

Вадим Єрмолаєв

“АКВА–ДІМ”
Ми хочемо висловити подяку за швидку і оперативну доставку та роботу колективу WIZARD. У цій компанії дуже багатий асортимент різної сантехніки від унітазів до душових кабін. Вражає те, що бренд WIZARD може надати різні комплектуючі на свою техніку. Асортимент — якісний, доставка — швидка і оперативна.