Найбільший постачальник сантехніки та опалювального обладнання
0800 505 222
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів України
Залишилися питання? Задайте їх до нашого менеджера
консультація по підбору товару
Розробка сайту Asset 1
0800 505 222
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів України

Лідери ринку працюють з нами

Наші партнери багато в чому визначають наш успіх. Ми докладаємо максимум зусиль для забезпечення ефективного співробітництва і висококласного обслуговування. Сьогодні з нами працюють найбільші українські компанії — Rozetka, Епіцентр, Нова Пошта. Наша мережа безперервно розширюється протягом 20 років — приєднуйтесь!

Відгуки партнерів WIZARD

Теленька Віктор

власник магазину swim.ua
Наша співпраця з брендом WIZARD триває з 2006 року. Протягом цього періоду компанія зарекомендувала себе як надійний діловий партнер і стабільне підприємство, завдяки головному принципу роботи фірми — формування партнерських відносин із клієнтами, які засновані на професіоналізмі та взаємній співпраці. Головною відмінною рисою роботи компанії є висока організованість та оперативність співробітників, готовність швидко реагувати на зміну обставин. Спираючись на вищесказане, наша фірма хотіла б відзначити високий потенціал компанії WIZARD, націленість на процвітання і подальший успішний розвиток.

Юрій Степанов

генеральний директор компанії «Wariant»
Наш магазин знайомий із брендом WIZARD протягом 15 років. Дуже легко і приємно працювати з професіоналами своєї справи! Зручний гнучкий графік доставки товару і форми оплат. Подобається робоча атмосфера, акції, що проходять у компанії, великий асортимент товарів — від муфти до комплексних опалювальних систем, — великий вибір сантехніки і багато іншого. Сподіваємося, що в майбутньому ми ще неодноразово будемо співпрацювати із компанією WIZARD.

Вадим Єрмолов

“АКВА–ДІМ”
Ми хочемо висловити подяку за швидку і оперативну доставку та роботу колективу WIZARD. У цій компанії дуже багатий асортимент різної сантехніки від унітазів до душових кабін. Вражає те, що бренд WIZARD може надати різні комплектуючі на свою техніку. Асортимент — якісний, доставка — швидка і оперативна.

Гемба Олена

директор мережі магазинів “Євро Дім”
У компанії WIZARD всі дуже ввічливі, швидко виконують замовлення, товар завжди приходить вчасно і ціни адекватні! Знаючі фахівці завжди йдуть назустріч клієнтові. Сервіс та продажі — на високому рівні!

Сосновський Валерій

керівник відділу закупівель мережі магазинів “Мінімаксі” (м. Полтава)
Працюємо з компанією WIZARD тривалий час. Чуйні, компетентні співробітники, великий асортимент продукції, відмінні умови роботи, хороша логістика — це тільки кілька переваг роботи із брендом WIZARD. Привертають увагу також цікаві акційні пропозиції і розпродажі. Приємно розвиватися, заробляти і рухатися тільки вперед спільно з такою компанією!