Найбільший постачальник сантехніки та опалювального обладнанняя
0800 505 222
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів України
Залишилися питання? Задайте їх нашому менеджеру
Консультація з підбору товару
Найбільший постачальник сантехніки та опалювального обладнання
0800 505 222
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів України

Прагнення до ідеалу

WIZARD — надійний постачальник обладнання для оснащення інженерних систем водопостачання, водовідведення, опалення. Уже 20 років наша діяльність спрямована на забезпечення довгострокового, взаємовигідного та ефективного співробітництва, високих стандартів якості і бездоганної репутації бренду.

Асортиментний портфель компанії включає більше 30 офіційно імпортованих брендів, більше 50 тисяч найменувань продукції провідних світових виробників, багато з яких є визнаними лідерами в своїх галузях.

Окремим напрямком діяльності бренду WIZARD є проектування, оснащення та монтаж інженерних систем житлової та промислової інфраструктури. Серед проектів, що було реалізовано WIZARD — різні за своєю складністю роботи: від аеропортів і стадіонів до магазинів і приватних будинків.

Цінності та принципи

Ефективна співпраця

Наша компанія приділяє особливу увагу обслуговуванню своїх партнерів. Для підвищення ефективності співпраці ми розробили багатофункціональний Особистий кабінет партнера WIZARD. Він дозволяє проводити миттєве замовлення товарів, актуалізувати їх наявність, порівнювати характеристики, контролювати статус вашого онлайн-замовлення і точно розраховувати свої логістичні процеси.

Навчаємо співробітників і колег

Ми проводимо семінари і тренінги для менеджерів, технічних фахівців і персоналу. Розробляємо системи мотивації і підтримки. Ми розробили і регулярно проводимо заходи з перевірки якості сервісу і навчання персоналу наших партнерів, а також запустили проект Школа продажів WIZARD.

Спрощуємо взаємодію

Ми створили онлайн-платформу для роботи з дистриб'юторами, щоб процес покупки не займав час, був персональним і захищеним, а всі дані завжди були під рукою.

WIZARD — лідер ринку, що задає стандарти

Особистий кабінет партнера WIZARD
Для вашої зручності ми розробили Особистий кабінет партнера WIZARD. Він дозволяє проводити онлайн-замовлення товарів, актуалізувати їх наявність, порівнювати характеристики тощо.
Високоякісні товари
Продукція кожного бренду сертифікована, якість проходить ряд контрольних точок перевірки. Усі необхідні товари в одному магазині — це зручно, вигідно та економить ваш час.
Сервіс
Ми вибудовуємо систему нашого сервісу з огляду на принципи клієнтоорієнтованості, спираючись на 20-річний досвід співпраці з компаніями та державними установами різних рівнів. У WIZARD впроваджені багаторівневі перевірки якості персоналу, підготовка і навчання кадрів, робота зі зворотним зв’язком клієнтів.
Більше 30 брендів
Усі бренди, які представлені в нашому каталозі — кращі виробники, що відповідають передовим стандартам в індустрії. Це динамічні компанії, що інвестують час, досвід та гроші в розробку інноваційної продукції, яка користується попитом у всьому світі.
Комплексні рішення
WIZARD створив власний відділ проектування і забезпечив його всіма необхідними потужностями для розробки, реалізації та оснащення інженерних проектів будь-якої складності.

Місія бренду

Місія WIZARD – удосконалювати житловий і робочий простір споживачів, а також допомагати будувати успішний бізнес нашим партнерам.

Для нас важливо забезпечити конкурентоспроможність наших партнерів. Ми постійно навчаємо свій персонал і співробітників партнерів, розвиваємо товарні та інформаційні потоки.

В основі нашої компанії закладені прості принципи — чесність, відповідальність, постійне вдосконалення і зростання, соціальна відповідальність.

Потрібно підібрати товар? Отримайте консультацію

Каталог WIZARD налічує понад 50 000 товарів від міжнародних брендів. Заповніть форму і отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців. Вони допоможуть вам підібрати будь-який товар.

Соціальна відповідальність

Понад 20 років

Соціальна відповідальність — невід’ємна складова стратегії розвитку бренду WIZARD. Уже понад 20 років наша компанія є активним учасником соціальних проектів та ініціатив.

Ліга WAKO WIZARD

Особливу увагу ми приділяємо спортивному вихованню дітей та юнацтва, тому що вважаємо це фундаментом здорової і щасливої нації. У 2006 році нами була заснована Ліга бойових мистецтв та кікбоксингу WAKO WIZARD, а також однойменна спортивна школа для дітей і підлітків. Серед вихованців школи — чинні чемпіони світу та Європи.

Школа продажів

Компанія WIZARD дотримується людиноорієнтованого підходу в роботі та навчанні, цінує проактивних і ефективних співробітників. Саме тому в компанії є можливість безкоштовного навчання для всіх співробітників. У 2015 році була відкрита “Школа продажів WIZARD”, а в 2017 — створена серія навчальних лекцій з кращими спікерами світу.

Наша історія

Наші партнери